BUZ-KI

Projektowanie ogrodów i wnętrz

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, to również ogromna radość tworzenia, zaangażowanie w projekt i wielka przyjemność z procesu twórczego. Oferujemy projekty zawsze indywidualne, dopasowane do Państwa oczekiwań i potrzeb w tym względzie. Bierzemy pod uwagę Państwa gust estetyczny, styl życia i upodobania, by zaproponować projekt uszyty na miarę- łączący w sobie funkcjonalność, komfort i piękno w każdym detalu.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - stworzymy wnętrza w każdym stylu, który będzie Państwu odpowiadał. Możemy spełnić Państwa marzenia, od tego tu jesteśmy, wystarczy, że przekażecie nam swoje pomysły, a my wykonamy resztę. Stworzymy projekt wnętrza idealnie dopasowany do Waszych oczekiwań, niepowtarzalny, niebanalny, po prostu dokładnie w Waszym guście.

Projektujemy wnętrza mieszkalne nowoczesne, małe i duże, z zastosowaniem drewna, szkła i kamienia. Oferujemy również projekty wnętrz klasycznych, rustykalnych czy eklektycznych- jesteśmy absolutnie otwarci na Państwa propozycje. Dużą wagę przywiązujemy do oświetlenia, które jest nieodłącznym elementem komfortowego wnętrza, sprawiającego, że czujemy się w nim dobrze i wygodnie. Optymalnie dobrane oświetlenie podkreśla walory użytych w projekcie materiałów, akcentuje szczegóły, wnosząc ciepło i nadając całości niepowtarzalny charakter.

Większość naszych prac obejmuje projektowanie wnętrz Warszawa, czyli miasto stołeczne i jego okolice. Proponujemy stworzenie niebanalnego projektu, który sprawi, że Państwa marzenia o posiadaniu pięknego mieszkania, domu, czy stylowej kawiarni albo pubu mogą zostać spełnione. Oferujemy także modyfikację już istniejącej aranżacji, jeśli takie są potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się również doradztwem - jeśli macie Państwo swój projekt, który chcecie poprawić, zmienić lub ulepszyć, zapraszamy do spotkania.

Chętnie podzielimy się z Państwem naszą pasją, projektując niebanalne, spełniające Wasze oczekiwania piękne wnętrza. Zapraszamy do współpracy.

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza