BUZ-KI

Projektowanie ogrodów i wnętrz

Projektowanie tarasów i balkonów

Nasza pracownia architektoniczna oferuje zaprojektowanie na małej przestrzeni balkonu lub tarasu przydomowego ogródka w aranżacji zgodnej z Państwa koncepcją stylistyczną. Do Waszej dyspozycji oddajemy doświadczenie naszych architektów w połączeniu z wielką pasją tworzenia, co gwarantuje niebanalne, artystyczne projekty zagospodarowania każdego detalu na Państwa tarasie i balkonie.

Proponujemy kompleksową aranżację Państwa balkonów i tarasów z uwzględnieniem położenia, nasłonecznienia i związanych z tym wymagań zastosowanych kompozycji roślinnych. Wykonujemy projekt koncepcyjny lub szczegółowy, zależnie od wielkości miejsca przeznaczonego do aranżacji zieleni i na tej podstawie prowadzimy prace. Na niewielkiej powierzchni istotny jest każdy detal, dlatego dobierzemy Państwu meble, donice, oświetlenie lub zadaszenie, zależnie od potrzeb. Oferujemy również doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin i ich doboru pod względem długowieczności gatunku, wymagań oraz odporności.

Pracujemy na terenie stolicy i okolic, staramy się, by nasi klienci mieli pewność, że ich potrzeby i oczekiwania zostaną w stu procentach spełnione. Pragniemy zapewnić Państwu indywidualne projekty starannie przygotowane do perfekcyjnej realizacji zieleni na tarasie lub balkonie, by mogły sprawić jak najwięcej radości z obcowania z pięknem natury.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni i omówienia Państwa potrzeb i oczekiwań.