BUZ-KI

Projektowanie ogrodów i wnętrz

Projektowanie ogrodów

Dobrze zaaranżowana przestrzeń ogrodu może stać się wspaniałym miejscem relaksu i odpoczynku, my pragniemy Państwu to zapewnić, tworząc projekt ogrodu Waszych marzeń. Nasz zespół architektów oferuje Państwu swoje doświadczenie, pasję tworzenia i artystyczną wrażliwość, by stworzone przez nas projekty ogrodów były skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zawsze starannie przygotowujemy się do realizacji projektu aranżacji ogrodu, by uwzględnić wszystkie niezbędne aspekty, od lokalizacji przestrzeni ogrodowej przez analizę warunków panujących na określonym terenie po szczegóły wyposażenia zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować projekt idealnie dopasowany do możliwości terenu, łączący w sobie funkcjonalność z harmonią kompozycji roślin oraz urodą zieleni ogrodowej.

Nasze projekty obejmują małe i większe ogrody prywatne oraz tereny zielone przy instytucjach publicznych i budynkach firm. Do każdej aranżacji podchodzimy indywidualnie, oferując współpracę nie tylko na etapie projektu, ale również jego realizacji. Zapewniamy kompleksowe wykonanie usługi, oferując nasze doświadczenie, wiedzę, a przede wszystkim pasję w tym, co lubimy i potrafimy robić.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo projektowanie ogrodów Warszawa, gdzie wykonujemy najwięcej realizacji. Od podstaw, ale także modyfikację aranżacji już istniejących, również profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zapewniamy szczegółowy dobór roślinności, projekt nawierzchni w ogrodzie i jego oświetlenie, również projekty elementów wodnych w postaci oczek wodnych i stawów, a także dobór detali architektonicznych. Jeśli nie potrzebujecie Państwo kompleksowej usługi, możemy zająć się przygotowaniem projektu poszczególnych elementów Waszego ogrodu.

Zapraszamy do współpracy zarówno inwestorów prywatnych, jak i firmy oraz instytucje publiczne. Przygotujemy dla Państwa ofertę zgodną z potrzebami.

Oferujemy:

  • profesjonalny projekt i jego realizację
  • nadzór i opiekę nad wykończeniem ogrodu
  • wsparcie techniczne i doradcze

 Projekt ogrodu

Projekt ogrodu

Projekt ogrodu

Projekt ogrodu

Projekt ogrodu